Java Developer (22325)

Brno
11/2020 (3m+)
Vertrag über CP
100%
100 000 CZK
Diese Position ist derzeit nicht verfügbar

Zapojte se ještě dnes do skvělého remote startupu, ať vám neuteče. Na kontrakt přes CoolPeople sháním zkušeného Java vývojáře k našemu klientovi, přednímu poskytovateli překladatelských, lokalizačních a testovacích služeb. Budete pracovat na integračních řešeních pro známý Fin-Tech startup, který zprostředkovává bankovní služby a umožňuje obchodování na burze. Můžete se těšit na zábavnou práci v zajímavém poli, menší tým sehraných profesionálů a v neposlední řadě skvělou rovnováhu mezi osobním životem a prací díky remote fungování.

Náplň práce
- integrační řešení pro klienta
- známý Fin-Tech startup, který zprostředkovává bankovní služby a umožňuje obchodování na burze
- úzká spolupráce mezi týmy

Požadavky
- Java
- Spring
- týmový hráč, který dokáže pracovat individuálně
- odpovědnost, spolehlivost
- angličtina B2

Benefity
- full remote, výjimečně on-site
- konkurenceschopný plat
- aktuálně 2 specialisté v týmu
- dlouhodobá spolupráce
- nástup možný ihned

Ähnliche Positionen