Network Engineer (22441)

Praha
12/2020
Hauptbeschäftigungskunde
30%
100 000 CZK
Diese Position ist derzeit nicht verfügbar

Máte praxi v síťových technologiích a dáte přednost různorodějším úkolům před rutinní prací? Jménem našeho klienta, dodavatele bezpečných řešení, hledám na HPP talentovaného Network Engineera. Kromě servisní činnosti vás čeká i presales konzultace u zákazníků, zákaznické implementace a testování nových síťových technologií. Nemine vás krásná odměna v podobě firemního auta, motivujícího platu či finančních bonusů a přátelského, neformálního prostředí.

Náplň práce
- testování nových síťových technologií, články a nabídky na tyto témata
- presales konzultace u zákazníků
- zákaznické implementace
- servisní činnosti
- práce s technologiemi v síťové oblasti – Firewally, Switche, Sondy, NAC, Wifi

Požadavky
- 3 roky v ICT
- technické schopnosti
- schopnost konzultace u zákazníků
- chuť pomoct s obchodní stránkou

Benefity
- motivační plat s případnými bonusy
- firemní auto
- sick days, flexibilita
- v současné době remote
- penzijní připojištění, stravenky
- technické vybavení
- neformální, uvolněné prostředí

Ähnliche Positionen