PHP Developer (23859)

Bratislava
4/2021
Kundenvertrag
100%
4 400 EUR
Diese Position ist derzeit nicht verfügbar

Pripojte sa na pozíciu PHP Developer do spoločnosti, ktorá je najväčšou slovenskou mediálnou spoločnosťou. Do jej portfólia patrí najširšia škála printových a online titulov. Pod touto značkou vychádzajú lifestylové, spoločenské, odborné, ekonomické a hobby tituly. Pre interný projekt vývoja digitálnej Publishing platformy budete musieť preukázať znalosť PHP, Symfony, MySQL, MongoDB, Redis, Elasticsearch a Docker.

Náplň práce
- interný projekt vývoja digitálnej Publishing platformy
- pokrytie všetkých oblastí technologického vývoja backendu

Požiadavky
- PHP, Symfony
- MySQL, MongoDB, Redis
- Elasticsearch, Docker
- Microservice architecture
- porozumenie celému SW projektu (úroveň kódu, architektúra, dátové pracovné toky)

Výhody
- VueJS, Java

Benefity
bicykláreň so sprchou
- MultiSport karta
- zamestnanecké zľavy
- Relax zóna + občerstvenie na pracovisku
- príespevok na ročnú starostlivosť v poliklinikách

Ähnliche Positionen