Java Developer (24297)

Praha
4/2021
Kundenvertrag
70%
150 000 CZK
Diese Position ist derzeit nicht verfügbar

Máte 3 roky praxe s Javou a rádi komunikujete v angličtině? Aktuálně hledám seniorního Java Developera, který se vyzná v technologiích jako AWS, Spring, Maven či Hibernate. Budete se soustředit na vývoj a údržbu webu společnosti a dalších přidružených aplikací, zajišťování integrace se systémy třetích stran a občasná komunikace s uživateli systému. Připojte se na kontrakt ke klientovi ke stabilní společnosti a využívejte home office dle vaši potřeby.

Náplň práce
- vyvíjet a udržovat web společnosti a další přidružené aplikace
- zajištění integrace se systémy třetích stran, search engine, emailing system
- podílet se na designu a vývoji jednotlivých částí systému a spolurozhodovat o architektuře
- občasná komunikace s uživateli systému

Požadavky
- AWS, Java 11, Spring, Maven, Hibernate
- RabbitMQ, PostgreSQL, Airflow, Lucene
- Angular, IntelliJ IDEA
- samostatnost,
- 3 roky zkušeností s Javou
- komunikativní angličtina na úrovni B1
- přicházet s novými nápady

Benefity
- kurzy a školení
- stabilní společnost
- možnost seberealizace

Ähnliche Positionen