Microsoft Administrator (24406)

Praha
5/2021
Hauptbeschäftigungskunde
20%
60 000 CZK
Diese Position ist derzeit nicht verfügbar

Máte minimálně 5 let zkušeností v IT oboru a Windows Server a Active Directory vám není cizí? Hledám šikovné Microsoft Adminy na HPP. Budete pracovat na projektech pro přední společnost zabývající se platebními transakcemi. Vaše role obnáší plánování, nasazování a udržování IT infrastruktury, správu business critical aplikací a zajištění kvalitní týmové kultury. Připojte se ke stabilní společnosti a využívejte benefity jako stravenky, multisport kartu, jazykové kurzy či příspěvky na penzijní pojištění.

Náplň práce

- plánování, nasazování a udržování IT infrastruktury
- spouštění a správa business critical aplikací
- podpora projektů rozvoje podnikání
- zajišťování poskytování požadovaných IT služeb
- zajistit kvalitní týmovou kulturu

Požadavky
- minimálně 5 let zkušeností v IT oboru
- znalost Windows Server a Active Directory
- zkušenosti s provozem počítačů, technickou podporou a telekomunikací
- plynulá angličtina
- pracovní vízum nebo trvalý pobyt v Čr
- Fluent in English

Benefity
- Cafeterie
- stravenky
- 3 sick days
- 25 dní dovolené
- multisport karta, příspěvek na penzijní připojištění
- jazykové kurzy

Ähnliche Positionen