Java Developer (24458)

Praha
5/2021
Hauptbeschäftigungskunde
20%
150 000 CZK
Diese Position ist derzeit nicht verfügbar

Máte alespoň 5 let zkušeností s vývojem v Javě a Oracle, PostgreSQL, NoSQL a Casandra vám nejsou cizí? Hledám seniorního Java Developera na HPP. Budete analyzovat uživatelské požadavky a ty následně převádět do designu software, starat se o Java kód a zajišťovat správnou funkcionalitu aplikace. Pokud ovládáte Azure, Docker a Kubernetes bude to vaše velká výhoda. Připojte se k realizaci zajímavých projektů a prohlubujte své dovednosti v oboru.

Náplň práce

- analýza požadavků uživatelů a následný převod do designu softwaru
- návrh, tvorba, testování a údržba Java kódu
- ladění a řešení technických problémů
- zajišťování správné funkcionality aplikace
- údržba, organizace a automatizace kódu
- tvorba technické dokumentace
- úzká spolupráce s obchodními uživateli v rámci společnosti

Požadavky
- 5 let zkušeností s vývojem aplikací v Java
- 2 roky zkušeností s vývojem v Java 8
- Oracle, PostgreSQL, NoSQL, Casandra, Swing
- zkušenosti s vývjem aplikací a webu v Javascript, HTML5, CSS, XML, XSD, servlet, JSP or MVC frameworks
- Spring Framework Hibernate, iBatis
- zkušenosti s integrací softwaru, zasíláním zpráv RabbitMQ, ActiveMQ, Apache Camel
- zkušenosti s Scrum, Agile procesy
- Eclipse, IntelliJ, Git, CI/CD, Jira, Confluence
- znalost zabezpečení aplikace a porozumění implementaci principů
- znalost principů návrhu
- plynulá angličtina

Výhody
- Azure, Docker, Kubernetes
- schopnost efektivní komunikace s vývojovým týmem
- schopnost rychle pochopit požadavky a obchodní potřeby
- praxe s projekty na trhu s energii

Ähnliche Positionen