Java Developer (24459)

Ceske Budejovice
5/2021
Hauptbeschäftigungskunde
100%
100 000 CZK
Diese Position ist derzeit nicht verfügbar

Jste zkušený Java Developer a backend vám nedělá problémy? Zapojte se do týmu našeho klienta, předního poskytovatele poradenství v oblasti financí a realit. Vaším úkolem na HPP bude rozvoj provizního systému a podsystému, dále rozsáhlý reporting a implementace technických řešení, vše primárně v Java 8.

Náplň práce
- rozvoj komplexního systému a relevantních podsystémů společnosti na administraci smluv (stahování, normalizace dat)
- vyhodnocování a monitoring rizikových klientů a smluv
- rozsáhlý reporting, biometrické sjednávání smluv, digitální archiv
- integrace s velkým množstvím třetích stran (import, export, online srovnávače, aplikace pro finanční plánování, příjem leadů, realitní SW)

Požadavky
- Java 8
- backend postavený na Javě (EJB, Hibernate, CXF, Resteasy, JBoss5.1, Oracle)
- Struts, Tiles, JSP
- TestNG, jMockit, Jenkins
- Git

Benefity
- stravenky
- multisport karta
- občerstvení na pracovišti

Ähnliche Positionen