PHP Developer (24559)

Brno
6/2021
Hauptbeschäftigungskunde
50%
80 000 CZK
Diese Position ist derzeit nicht verfügbar

Společnost zabývající se tvorbou internetových prezentací a marketingem přijme posilu na pozici PHP programátora do oddělení vývoje. Chcete pracovat na různých projektech, hledat individuální řešení na míru a zkoušet nové technologie? Na této HPP pozici budete mít na starosti propojování systémů, tvorbu aplikací na míru a údržbu legacy kódu. Přihlaste se na tuto zajímavou pracovní pozici a posouvejte svou kariéru.

Náplň práce
- propojování systémů (e-shop, ERP, bankovní API)
- tvorba aplikací na míru (intranety, rezervační systémy)
- správa refactoru, údržba legacy kódu
- spolupráce s FE vývojáři

Požadavky
- PHP 7 (MVC)
- SQL, relační databáze (formy, procedury, funkce, triggers)
- praxe v MySQL nebo jinou SQL databází
- základní znalosti HTML, HTML 5, CSS
- orientace v RPC, REST, SOAP a dalších protokolech
- analytické myšlení
- preciznost a iniciativa

Ähnliche Positionen