Angular Developer (24655)

Praha
6/2021 (9m+)
Vertrag über CP
20%
120 000 CZK
Diese Position ist derzeit nicht verfügbar

Ovládáte perfektně Angular nebo TypeScript a JavaScriptHTML a UML vám není cizí? Mám tu zajímavou nabídku pro šikovné Angular Developery na kontrakt přes CoolPeople. Budete se soustředit na vývoj frontendu v Angular pro aplikaci v microservisní architektuře, programování v Typescriptu nebo Angularu na základě funkčních požadavků a v neposlední řadě tvorbě technické dokumentace. Připojte se ke stabilní společnosti a realizujte se na pozici, která vás bude bavit.

Náplň práce
- vývoj frontendu v Angular pro aplikaci v microservisní architektuře
- programování v Typescript/Angular na základě funkčních požadavků
- integrační a Unit testování
- tvorba technické dokumentace v Swagger
- kontrola dodržování vývojových standardů

Požadavky
- Angular
- Typescript, Javascript
- HTML, SCSS, bootstrap, ngx-bootstrap
- OOP, design patterns, UML
- Swagger, swagger-codegen
- REST, yaml, JSON
- Git
- angličtina B1-B2

Benefity
- příjemná atmosféra
- motivující finanční ohodnocení
- možnost pro seberealizaci

Ähnliche Positionen