Test Engineer (24814)

Praha
7/2021 (12m)
Vertrag über CP
60%
100 000 CZK
Diese Position ist derzeit nicht verfügbar

Máte praxi v oblasti testování nebo softwarového vývoje a zkušenost s automatizací testů? Momentálně hledám šikovného Test Engineera na kontrakt přes CoolPeople. Budete se starat o přípravu dat a testovacích scénářů, provádění manuálních testů, komunikovat se členy týmu, mockovat prostředí dle potřeby či vytvářet nové mocky. Pokud se navíc orientujete v Javě nebo JavaScriptu, bude to vaše výhoda. Neváhejte se mi ozvat a já vám ráda řeknu více detailů.

Náplň práce
- příprava dat a testovacích scénářů
- provádění manuálních testů
- příprava a spouštění automatizovaných testů
- práce s logy - vyhledávání a filtrování
- práce s databází
- komunikace se členy týmu i mimo něj
- mockování prostředí dle potřeby
- snaha o efektivitu, minimalizaci nákladů, eliminaci manuálních zásahů a zlepšování procesu testování

Požadavky
- znalost principů a metodik testování, praktické zkušenosti s testováním
- schopnost zajistit veškerý rozsah testů za spravovaný produkt či aplikace
- praxe v oblasti testování nebo softwarového vývoje
- orientace v architektuře komplexních systémů, zkušenosti s API a dalšími způsoby komunikace mezi systémy
- zkušenost s automatizací testů
- SCRUM a KANBAN
- HTML, XML, SQL
- Selenium, Cypress, jMeter, Postman, SOAP UI
- JIRA,SQL Developer, PL SQL, MS SQL
- Jenkins, Git, Maven

Výhody
- znalost práce s testovacími a vývojovými technikami
- Java
- Javascript

Ähnliche Positionen