Automation Tester (24865)

Praha, Brno, Bratislava
7/2021 (12m)
Vertrag über CP
100%
120 000 CZK
Diese Position ist derzeit nicht verfügbar

Staňte se součástí mladého a agilního týmu, kde se můžete podílet na Rapidním prototypingu a využívat anglický jazyk naplno. Momentálně hledám QA Automation Testera, který bude pracovat na mezinárodních projektech (USA, GB, Německo, Rusko). Jedná se o různorodou práci, budete se věnovat testování aplikací v oblasti automatizace, spolupracovat s týmem testerů, zajišťovat kvalitu nových funkcionalit a konzultovat zpětnou vazbu s vývojáři. Rozhodně využijete znalosti Robot Framework a JMeter. Pokud vás tato nabídka zaujala a jste doma v oblasti automatizace, mám pro vás opravdu zajímavou příležitost. Spolupráce je formou kontraktu přes CoolPeople na full remote.

Náplň práce
- testování aplikací v oblasti automatizace
- spolupráce s týmem testerů a zajišťování kvality nových funkcionalit
- konzultace zpětné vazby s vývojáři

Požadavky
- Robot Framework
- JMeter

Benefity
- stabilní společnost
- motivující finanční ohodnocení
- full remote

Ähnliche Positionen