C# Developer (24870)

Brno, Praha
7/2021
Kundenvertrag
50%
80 000 CZK
Diese Position ist derzeit nicht verfügbar

Ovládáte C# a máte zkušenosti s relační databází? Mám tu zajímavou nabídku pro C# vývojáře na kontrakt ke klientovi. Budete vyvíjet mobilní a desktopovou aplikaci, kterou budete programovat v C# jazyce. Mimo jiné využijete dobrou znalost anglického jazyka pro čtení dokumentace a psaní kvalitního kódu. Pokud jste týmový hráči a máte chuť učit se nové technologie, pak je tato pozice právě pro vás.

Náplň práce
- vývoj mobilní a desktopové aplikace na míru
- programování v C#
- práce s relační databází
- čtení dokumentace a psaní kvalitního kódu

Požadavky
- C#
- 2 roky praxe z komerčních projektů v týmovém prostředí
- MySQL, MariaDB nebo PostgreSQL
- angličtina min. B2

Výhody
- schopnost pracovat v týmu
- zodpovědnost
- ochotu učit se nové technologie

Benefity
- nekorporátní prostředí a dynamiku odpovídající start-upu
- flexibilní pracovní dobu
- možnost profesního rozvoje
- mobilní tarif s neomezeným voláním
- příspěvek na pracovní notebook

Ähnliche Positionen