Mainframe Network Specialist (24936)

Brno, Ostrava, Praha
7/2021
Hauptbeschäftigungskunde
100%
85 000 CZK
Diese Position ist derzeit nicht verfügbar

Aktuálně hledám senior Mainframe Network Specialistu na HPP pro stabilní tuzemskou TelCo společnost. Jako člen workload automation týmu budete poskytovat zákazníkům podporu třetí úrovně na platformě Mainframe. Ve vaší roli budete vyvíjet, udržovat a podporovat mainframe batch jobs za využití především Control-M a TWS nástrojů. Potřebujete znalost MF platformy, IMS, DB2, JCL a dobrou angličtinu. Připojte se ke spolupráci a využívejte velké množství benefitů, které společnost nabízí.

Náplň práce
- vývoj, údržba a podpora mainframe batch jobs (za využití Control-M, TWS nástrojů)
- analýza incidentů a problémů při provádění úloh (samostatně i ve spolupráci s vývojáři aplikací)
- aktivní vyhledávání, navrhování zlepšení v customer batch procesu
- účast na projektech

Požadavky
- orientace v MF platformě, konceptech
- IMS, DB2, CICS
- znalost JCL
- Control-M, TWS, OPC
- AJ min. B2

Výhody
- REXX
- ITIL training
- orientace v Unix, Linux, Windows

Benefity
- stravenky
- hrazené vzdělávání (IT kurzy, certifikáty, jazykové kurzy)
- občerstvení na pracovišti
- firemní tarif
- volné vstupy do fitness centra/multisport karta

Ähnliche Positionen