IoT Engineer (24968)

Bratislava
6/2021 (9m+)
Vertrag über CP
100%
5 200 EUR
Diese Position ist derzeit nicht verfügbar

Vývojový tým príjme Azure IoT Engineera na projekt cloud platform aplikácií. Nezáleží, či ste junior či senior, dôležitý je proaktívny prístup k práci. Na vašej pozícii budete spolupracovať na návrhu a vývoji cloud platform aplikácií pre IoT, integrovať klientske tímy a dohliadať na dodržiavanie Scrum metodológie. Ak vás táto ponuka zaujala, neváhajte sa mi ozvať a ja vám rada poskytnem viac informácií.

Náplň práce
- návrh, vývoj a správa cloud platform aplikácií pre IoT
- integrácia klientskych tímov pre lepšie zdieľanie poznatkov
- dohľad nad vývojom a správou celého zariadenia, platforiem, SW, HW
- dodržiavanie metodiky Scrum

Požiadavky
- VŠ vzdelanie, prax vo vývoji backend aplikácií (Microsoft Azure cloud prostredie)
- proaktívny prístup k práci, komunikatívnosť
- C#, Python
- ASP.NET Core
- GIT
- DevOps
- Visual Studio, VS code
- AJ min. B2

Výhody
- IoT Hub
- Azure Computer Vision
- Azure Maps

Ähnliche Positionen