SAP ABAP Developer (25006)

Praha
6/2021
Hauptbeschäftigungskunde
50%
100 000 CZK
Diese Position ist derzeit nicht verfügbar

Ovládáte SAP a jazyk ABAP? Momentálně hledám SAP ABAP Developera pro klienta vlastnícího jednu z nejrozsáhlejších e-shop platforem na českém i zahraničním trhu. V rámci projektu se budete věnovat vývoji a podpoře ERP řešení na SAP platformě v jazyce ABAP, řešení chybových stavů a účastnit se realizace změn procesu v SAP. Vaše práce na tomto projektu vás bude bavit i díky neformální kultuře, která ve firmě panuje. Přihlaste se na nabídku a pomozte společnosti vybudovat největší online ekosystém ve střední Evropě.

Náplň práce
- vývoj a podpora ERP řešení na SAP platformě v jazyce ABAP
- aktivní účast na realizaci změny procesu v SAPu, analytická činnost při přípravě projektů
- řešení chybových stavů v systému formou helpdesku
- účast při tvorbě zadávání modifikací systému
- úzká spolupráce s konzultanty v SD, MM, WM, FI, CO modulech

Požadavky
- SAP, ABAP
- znalost programování API
- orientace v REST architektuře
- základy AJ (A1)

Výhody
- zkušenosti s Fiori, JavaScript

Ähnliche Positionen