Business Analyst (25193)

Praha
7/2021 (3m+)
Vertrag über CP
20%
90 000 CZK
Diese Position ist derzeit nicht verfügbar

Momentálně hledám šikovného Business Analytika na dlouhodobou spolupráci formou CoolPeople kontraktu. Budete mít na starosti návrh a definici nových funkcí pro internetové bankovnictví, zaznamenávání zpětné vazby, monitoring trhu, zvyšování počtu aktivních a spokojených uživatelů. Potřebujete praxi s vedením projektů, tvorbou business analýz, orientaci v SQL, dobré prezentační schopnosti. Pří své práci využijete i dobrou znalost angličtiny a komunikační dovednosti. Přihlaste se na nabídku a já vám ráda předám více informací.

Náplň práce
- návrh a definice nové funkce pro internetové bankovnictví
- zaznamenávání zpětné vazby od stakeholderů a uživatelů
- tvorba zadání funkčností s architekturou
- předkládání změněných funkčností uživatelům i klientům
- monitoring trhu, hledání nových příležitostí ke zlepšení UX
- zvyšování počtu aktivních a spokojených uživatelů

Požadavky
- předchozí zkušenosti s vedením projektů, tvorbou business analýz v oblasti aplikací a systémů
- v případě potřeby schopnost napsat SQL dotaz a pracovat s DB
- analytické, komunikační dovednosti
- AJ min. B2

Výhody
- JIRA
- přehled o nových trendech a technologiích
- zkušenosti z digitálního bankovnictví
- znalosti z bankovního nebo finančního prostředí
- kreativní a obchodní myšlení

Ähnliche Positionen