Security Engineer (25209)

Praha
7/2021
Hauptbeschäftigungskunde
30%
150 000 CZK
Diese Position ist derzeit nicht verfügbar

Momentálně hledám zkušeného Security Engineera. Budete podporovat a rozvíjet IT komponenty a nástroje v rámci bezpečnostní infrastruktury organizace. Zároveň ve vašich kompetencích bude tvorba dokumentace, zajišťování podpory pro bezpečnostní technologie, pomoc při analýze příčin. Potřebujete silný background v oblasti IT Security, znalosti zabezpečení IP sítí a praxi s řešením komplexních síťových problémů, včetně ochrany proti útokům DoS.

Náplň práce
- vývoj a podpora infrastruktury ochrany DoS
- tvorba dokumentace
- zajišťování podpory pro bezpečnostní technologie
- pomoc při analýze hlavních příčin
- školení a vedení juniornějších kolegů
- dodržování stanovených pracovních postupů, uplatňovat změny, předcházet škodám
- poskytovat zprávy o stavu činností, bezpečnostních incidentech

Požadavky
- silné znalosti zabezpečení IP sítí včetně firewallů, protokolů
- praxe s řešením komplexních síťových problémů
- zkušenosti s návrhem a podporou nasazení a opatření na ochranu proti útokům DoS
- Linux, skriptování
Antivirus, Firewall, IPS
- zkušenosti v oblasti IT Security

Výhody
- dobrá znalost alespoň jedné technologie IPS (Snort, Fortinet)
- SIEM
- vývoj obsahu SIEM

Ähnliche Positionen