JavaScript Developer (25277)

Praha
9/2021 (12m)
Vertrag über CP
60%
120 000 CZK
Diese Position ist derzeit nicht verfügbar

Rozumíte designu systému a chcete se připojit k významnému TelCo hráči na tuzemském trhu? Aktuálně obsazuji pozici JavaScript Developera na CoolPeople kontrakt. Budete se starat o návrh architektury systému a ve spolupráci s UX týmem připravovat jednotlivé UI komponenty. Společně s designery budete připravovat šablony aplikace, podílet se budete i na přípravě GUI. Potřebujete znalosti HTML, React, SASS, jQuery, JavaScript, GitLab, Jira, Confluence a REST API. Můžete se těšit na zázemí stabilní společnosti, příjemnou atmosféru a další benefity, které firma nabízí.

Náplň práce
- příprava HTML šablon
- údržba a podpora původního design systému (jQuery)
- příprava nového design systému (React)
- komunikace s byznys zadavateli
- poskytování konzultací členům týmu
- spolupráce na přípravě GUI

Požadavky
- znalost HTML, SASS, jQuery, JavaScript
- GitLab, Jira, Confluence
- React, Redux, Sagas
- REST API
- komunikační dovednosti, znalost designu FE

Benefity
- zázemí stabilní společnosti
- příjemná atmosféra
- home office
- motivující finanční ohodnocení

Ähnliche Positionen