Project Manager (25347)

Brno
8/2021 (9m+)
Vertrag über CP
80%
120 000 CZK
Diese Position ist derzeit nicht verfügbar

Máte praxi v oblasti řízení projektů a koordinace zdrojů a znalost PowerPoint a Microsoft excel? Obsazuji pozici Project Managera na kontrakt přes CoolPeople. Budete koordinovat dodávky hardwaru koncovým uživatelům na globální úrovni, spolupracovat s místními týmy IT podpory a obchodními partnery a zajišťovat návrh a dokumentaci procesů. Vaší velkou výhodou bude ITSM a znalost ServiceNow CMDB. Pokud vás nabídka zaujala, neváhejte se mi ozvat.

Náplň práce

- koordinovat dodávky hardwaru koncovým uživatelům na globální úrovni
- spolupracovat s místními týmy IT podpory a obchodními partnery
- mapovat a aktualizovat poptávku po hardwaru
- aktualizovat zprávy o poptávce a prognózy rozpočtových požadavků
- připravovat formální požadavky na objednávky
- sledovat a vykazovat průběh objednávek v interních systémech
- sledovat a hlásit aktualizace dodávek od dodavatelů
- návrh a dokumentace procesů
- konsolidovat harmonogramy a potvrzení dodávek a vytvářet pravidelné zprávy

Požadavky
- znalost komponent PC a možných konfigurací
- praxe v oblasti řízení projektů a koordinace zdrojů
- dobré komunikační schopnosti, PowerPoint
- Excel, preferován PowerBI
- znalost finančního řízení
- Microsoft Power Platform

Výhody
- ITSM (zejména CMDB)
- znalost ServiceNow CMDB

Ähnliche Positionen