PHP Developer (25387)

Praha
9/2021
Kundenvertrag
60%
100 000 CZK
Diese Position ist derzeit nicht verfügbar

Máte zkušenosti s PHP včetně OOP a Javascript vám není cizí? Hledám zkušeného PHP Developera na HPP. Budete se věnovat programování PHP a Javascriptu, spolupracovat na vývoji webové platformy a implementovat nové trendy v praxi. Mimo jiné využijete také zkušenosti s vývojem frontendových aplikací a zkušenosti s vývojem v prostředí LAMP. Radost vám bude dělat hned několik benefitů jako obědy zdarma, příspěvek na domácí internet, flexibilní pracovní doba s možností home office či možnost vlastního výběru laptopu a operačního systému.

Náplň práce

- programování v PHP a Javascriptu
- spolupráce na vývoji webové platformy
- studium novinek a jejich implementace v praxe
- technická dokumentace

Požadavky
- zkušenosti s PHP včetně OOP
- zkušenosti s Javascriptem
- zkušenosti s vývojem frontendových aplikací
- zkušenosti s vývojem v prostředí LAMP

Benefity
- obědy zdarma
- dovolená 4 týdny, příspěvek na sport a kulturu, posilovnu na pracovišti
- příspěvek na domácí internet
- placené sickdays - 7 dní
- možnost vlastního výběru laptopu a operačního systému
- flexibilní pracovní dobu
- multikulturní pracovní prostředí

Ähnliche Positionen