Java Developer (25588)

Praha
10/2021 (9m)
Vertrag über CP
100%
120 000 CZK
Diese Position ist derzeit nicht verfügbar

Máte více než 3 roky zkušeností s vývojem aplikací a znalosti programování v Java EE? Momentálně hledám šikovného Senior Java Developera pro klienta, který se pohybuje v oblasti marketingu. Budete se starat o psaní a udržování čistého a efektivního kódu, zajišťovat co nejlepší výkon a kvalitu aplikací, identifikovat chyby a následně je řešit či podílet se na všech fázích životního cyklu vývoje. Vaší velkou výhodou bude znalost jazyků JavaScript, Python a celkový IT background.

Náplň práce

- psaní a udržování čistého, efektivního a opakovatelně použitelného kódu
- vytváření databázových schémat, která reprezentují a podporují obchodní procesy
- zajištění co nejlepšího výkonu a kvality aplikací
- identifikace chyb a navrhovat řešení těchto problémů
- ladění a řešení složitých technických problémů
- podílení se na všech fázích životního cyklu vývoje
- zajišťování soulad návrhů se specifikacemi
- psaní a dokumentace ke sledování funkčnosti

Požadavky
- certifikace IT
- více než 3 roky zkušeností s vývojem aplikací
- odborná úroveň v navrhování a vývoji aplikací s využitím platformy Java EE
- SQL, JPA, Hibernate
- zkušenosti s vývojem aplikací v cloudových službách AWS
- zkušenosti s architekturou aplikací
- analytické myšlení a dobré schopnosti řešit problémy

Výhody
- celkové znalosti IT technologií
- Javascript, Python
- NoSQL, Linux
- dobrá znalost regulárních výrazů

Ähnliche Positionen