.NET Engineer (25711)

Praha
10/2021
Hauptbeschäftigungskunde
49%
120 000 CZK
Diese Position ist derzeit nicht verfügbar

Momentálně hledám proaktivního týmového hráče na pozici .NET Developera, který se připojí ke klientovi působícímu v oblasti bankovnictví. Je vaší zálibou vývoj software a chcete se podílet na vývoji aplikací? Pak je tato nabídka spolupráce na HPP přímo pro vás. V rámci vývojového týmu budete součástí celého vývojového cyklu a komunikace s ostatními kolegy a týmy bude probíhat na denní bázi. Přihlaste se na nabídku a realizujte se v tom, co vás baví.

Náplň práce
- vývoj SW v agilním týmu
- účast na celém cyklu vývoje SW
- podílení se na návrhu SW, vývoji a všech technických aspektech celého projektu v agilním prostředí

Požadavky
- zkušenosti s C#, .NET, .NET Core
- SQL
- analytické a logické myšlení
- AJ min. B2

Výhody
- HTML, CSS
- Javascript/Typescript
- znalost CI/CD nástrojů
- Docker, Google Cloud Platform

Benefity
- přátelské neformální prostředí
- personální vzdělávání
- flexibilní pracovní doba
- hrazená hromadná doprava

Ähnliche Positionen