Data Architect (25740)

Praha, Brno, Bratislava
10/2021 (12m+)
Vertrag über CP
100%
130 000 CZK
Diese Position ist derzeit nicht verfügbar

Máte předchozí zkušenosti s prací v oblasti datové architektury a znalost Google cloud a integračních vzorů? Momentálně obsazuji pozici Data Architekta na kontrakt přes CoolPeople. Budete zodpovědní za budování moderních datových platforem a za návrh, vývoj, nasazení a údržbu škálovatelných datových transformačních pipelines na produkční úrovni. Pokud vás láká mezinárodní prostředí a spolupráce s týmem zkušených profíků, neváhejte se přihlásit.

Náplň práce

- zodpovědní za budování moderních datových platforem a za návrh, vývoj, nasazení a údržbu škálovatelných datových transformačních pipelines na produkční úrovni
- tvorba architektury řešení, datové architektury, správy a skladování dat, ETL, správy dat a verzování dat
- spolupracovat s kolegy i s klienty na dodávkách produkčně připravených řešení Big Data

Požadavky
- předchozí zkušenosti s prací v oblasti datové architektury / práce s daty
- znalost cloudového stacku Google a integračních vzorů
- bakalářský nebo magisterský vysokoškolský titul
- dobrá znalost nástrojů a technologií pro analýzu dat
- znalost nástrojů a programovacích jazyků používaných při analýze velkých datových souborů v oblasti ekosystému Hadoop
- zkušenosti s vytvářením datových potrubí pro integraci různých aplikací a systémů

Benefity
- mezinárodní prostředí
- full remote
- motivující finanční ohodnocení

Ähnliche Positionen