DevOps Engineer (25760)

Praha
10/2021 (3m+)
Vertrag über CP
90%
140 000 CZK
Diese Position ist derzeit nicht verfügbar

Ovládáte Azure a máte zkušenosti s automatizací pomocí nástrojů pro správu konfigurace? Momentálně hledám DevOps Engineera na kontrakt přes CoolPeople. Budete se starat o nasazování, automatizace, údržba a správa produkčního systému založeného na cloudu MS Azure, pomáhat vývojovým týmům s implementací strategie DevOps a zajišťovat automatizace testování.

Náplň práce

- nasazování, automatizace, údržba a správa produkčního systému založeného na cloudu MS Azure
- pomoc vývojovým týmům s implementací strategie DevOps
- kontinuální integrace s Gitflow
- automatizace testování
- správa sestavování, vydávání a konfigurace produkčních systémů podle principu GitOps
- odstraňování systémových problémů a řešení problémů napříč platformami a aplikačními doménami
- navrhování zlepšení architektury, doporučování zlepšení procesů
- vyhodnocování nových technologických možností a produktů dodavatelů
- zajištění bezpečnosti kritických systémů pomocí nejlepších cloudových bezpečnostních řešení

Požadavky
- Azure, včetně zkušeností s automatizací pomocí nástrojů pro správu konfigurace
- znalost skriptování a automatizace
- základní znalost Kubernetes  a kontejnerů
- zkušenosti s vývojem softwaru s aplikovaným distribuovaným verzovacím systémem
- schopnost analyzovat a řešit složité problémy s nasazením infrastrukturních zdrojů a aplikací
- porozumění síťovým topologiím, běžným síťovým protokolům a službám

Benefity
- stabilní společnost
- home office

Ähnliche Positionen