React Developer (25800)

Praha
10/2021
Hauptbeschäftigungskunde
40%
100 000 CZK
Diese Position ist derzeit nicht verfügbar

Nabízím práci na zajímavém projektu pro React Developery na HPP či IČO. Zaměříte se na vývoj a úzkou týmovou spolupráci na návrhu a implementaci nových rozhraní a funkcí systému. Budete potřebovat znalost Git, Github nebo Gitlab. Vaší velkou výhodou bude cit pro UX a návrh uživatelského prostředí.

Náplň práce

- vyvíjet vlastní produkt společnosti
- úzce spolupracovat se zbytkem týmu na návrhu a implementaci nových rozhraní a funkcí systému
- technická dokumentace

Požadavky
- Git
- Bitbucket, Github nebo Gitlab
- angličtina min. B2

Výhody
- orientace v API, získávání a aplikace dat
- zkušenost se systémy pro balíčkování: Webpack, apod.
- cit pro UX a návrh uživatelského prostředí
- CSS, Material Design (MUI)

Benefity
- flexibilní pracovní dobu, homeoffice
- dlouhodobou spolupráci
- Multisport kartu
- ovoce a nápoje na pracovišti zdarma

Ähnliche Positionen