C# Developer (25856)

Praha
11/2021 (9m)
Vertrag über CP
100%
110 000 CZK
Diese Position ist derzeit nicht verfügbar

Na zajímavý inovativní projekt hledám C# vývojáře se zkušeností s C#, .NET a schopností číst a rozumět C++. Budete se podílet na vývoji firemní platformy, která umožňuje efektivní zpracování velkého množství skriptů s využitím množství automatizací. Vaší náplní práce bude vývoj a údržba serverových služeb vyvíjených na .NET Core a AWS. Připojte se k projektu na kontrakt přes CoolPeople a pomozte klientovi s expanzí úspěšného produktu. Naučíte se zároveň spoustu nových věcí a vaše práce po boku profesionálů vás bude bavit.

Náplň práce
- vývoj a údržba setu serverových služeb vyvíjených na .NET Core, AWS
- nasazování služeb a řešení přes Jenkins, GitHub
- řešení zákaznických problémů, spouštění testování na vzdálených přístrojích a jejich ladění

Požadavky
- orientace v C#
- schopnost číst a rozumět C++
- Git, VisualStudio
- REST API, AWS
- Unit testing
- NodeJS, Jenkins pipeline, Docker

Výhody
- C++ pro práci v Inventor API layer
- 3D modeler/Inventor API/makra

Ähnliche Positionen