Fullstack Developer (25865)

Praha
10/2021 (12m+)
Vertrag über CP
100%
110 000 CZK
Diese Position ist derzeit nicht verfügbar

Pokud ovládáte React anebo rozumíte .NET, včetně návrhu API a souvisejících osvědčených postupů, tak hledám právě vás. Mám tu zajímavý projekt pro šikovné Fullstack vývojáře na kontrakt přes CoolPeople. Převezmete zodpovědnost za vývoj zákaznického portálu společnosti pohybující se ve finančním sektoru, psaní a testování kódu, opravu chyb a nedostatků či podílení se na infrastruktuře aplikace.

Náplň práce

- zodpovědnost za vývoj zákaznického portálu pro společnost ve finančním sektoru
- psaní a testování kódu
- spolupráce s týmem na přípravě infrastruktury aplikace
- oprava chyb a nedostatků aplikace

Požadavky
- React
- znalost .NET včetně návrhu API a souvisejících osvědčených postupů
- znalost platformy Azure
- anglický jazyk C1
- zkušenosti s Azure Functions nebo AWS lambdas
- schopnost pracovat v agilním WoW (SCRUM) prostředí
- zájem učit se novým technologiím a metodám např. Azure AD B2C custom

Benefity
- stabilní společnost
- motivující finanční ohodnocení
- možnost sebevzdělání
- mezinárodní prostředí

Ähnliche Positionen