Project Manager (25895)

Brno
10/2021 (3m+)
Vertrag über CP
100%
120 000 CZK
Diese Position ist derzeit nicht verfügbar

Máte více než 3 roky zkušeností na pozici inženýra, projektového manažera nebo vedoucího projektu v projektech vývoje softwaru? Momentálně obsazuji pozici Projektového manažera na kontrakt přes CoolPeople. Budete se věnovat vytváření, udržování a provádění plánů na vývoj software, spravovat sdílené software platformy, komunikovat s klienty a vytvářet a udržovat komplexní projektové dokumentace. Pracujte ve stabilní společnosti a ukažte, co ve vás je.

Náplň práce

- vytvářet, udržovat a provádět plány vývoje softwaru
- správa sdílených softwarových platforem
- zavádění agilního přístupu k vývoji softwaru
- komunikace s klienty a konzultovat zadání projektu
- zvyšování hodnoty stávajících zákazníků a zároveň získávání nových
- plánování a dohled nad novými marketingovými iniciativami
- kontaktování potenciálních klientů za účelem navázání kontaktu a sjednávání schůzek
- sestavování a vedení architektonických recenzí s týmem
- vytváření a udržování komplexní projektové dokumentace

Požadavky
- více než 3 roky zkušeností na pozici inženýra, projektového manažera nebo vedoucího projektu v projektech vývoje softwaru
- zkušenosti s výrobním spuštěním vývoje softwaru/hardwaru u Tier 1 a/nebo OEM
- praxe s agilními technikami vývoje softwaru
- zkušenosti s prací s vývojovým rámcem Automotive SPICE
- zkušenosti s řízením kvality softwaru
- zkušenosti se systémem AUTOSAR upřednostňovány

Benefity
- stabilní společnost
- motivující finanční ohodnocení
- moderní prostředí
- zajímavé projekty

Ähnliche Positionen