Java Developer (26049)

Praha
11/2021 (12m)
Vertrag über CP
80%
130 000 CZK
Diese Position ist derzeit nicht verfügbar

Máte minimálně 3 roky zkušeností s vývojem v Javě a rádi přicházíte s novými nápady? Obsazuji pozici seniorního Java Developera na kontrakt přes CoolPeople. Budete vyvíjet a udržovat web společnosti, komunikovat s uživateli systému, spolurozhodovat o architektuře a zajištění integrace se systémy třetích stran, search engine a emailing system. Radost vám bude dělat hned několik benefitů jako kanceláře přímo v centru, home office, cafeterie či možnost školení a jazykových kurzů.

Náplň práce

- vyvíjet a udržovat web společnosti
- vyvíjet a udržovat další přidružené aplikace
- zajištění integrace se systémy třetích stran, search engine, emailing system
- podílet se na designu a vývoji jednotlivých částí systému
- spolurozhodovat o architektuře
- komunikovat s uživateli systému

Požadavky
- samostatnost a zároveň schopnost vést juniorní kolegy
- min. 3 roky zkušeností s vývojem v Javě
- ochota učit se nové věci
- přicházet s novými nápady
- anglický jazyk min. B2

Benefity
- kanceláře v centru Prahy
- školení a jazykové kurzy
- cafeterie
- teambuildingové akce
- home office
- stravenky

Ähnliche Positionen