Data Engineer (26073)

Praha
11/2021 (12m)
Vertrag über CP
90%
120 000 CZK
Diese Position ist derzeit nicht verfügbar

Ovládáte Python, AWS a máte perfektní angličtinu? Mám tu zajímavý projekt pro šikovné Data Engineery pro klienta z oblasti farmacie na kontrakt přes CoolPeople. Budete se věnovat vývoji a testování nových cloudových služeb, automatizovat manuální úlohy a provádět monitoring služeb. Vaší velkou výhodou bude znalost Elastic Stacku, Spark nebo JupyterHub.

Náplň práce

- vývoj, testování nových cloudových služeb pro datovou a analytickou platformu
- automatizace manuální úlohy
- poskytování infrastruktury as-a-code
- starat se o monitorování
- spolupráce s týmy OPS na provozu stávajících služeb platformy

Požadavky
- Python nebo Bash
- Ansible nebo Terraform
- AWS nebo Azure
- znalost automatizačních nástrojů, jako Jenkins
- anglický jazyk min. B2-C1

Výhody
- EC2, S3, EMR, Fargate, ECS, ECR, Glue, SageMaker
- Elastic Stack
- ITICK Stack
- Spark, JupyterHub
- znalost Hadoop ecosystemu
- znalost agilního vývoje

Ähnliche Positionen