Senior Data Engineer (26125)

Bratislava, Brno, Praha
10/2021
Kundenvertrag
100%
6 000 EUR
Diese Position ist derzeit nicht verfügbar

Hľadám Senior Data Engineera, ktorý by sa rád podieľal na budovaní stabilnej platformy pre uľahčenie práce dátových inžinierov, analytikov a vývojárov. Na tejto pozícii budete vyvíjať a automatizovať rozsiahle, vysoko výkonné systémy na spracovanie údajov. Vašou výhodou budú dobré znalosti vývoja v jazyku Python. Ak chcete byť pri vytváraní softvéru, ktorý budú pri svojej každodennej práci používať desiatky až stovky vývojárov, využite túto príležitosť, ktorá ponúka množstvo benefitov.

Náplň práce

- vývoj a automatizácia systémov na spracovanie údajov
- vývoj a budovanie stabilnej platformy a infraštruktúry pre analytické a obchodné aplikácie
- práca s GCS, Pub/Sub, Kafka, BigQuery, Postgres, Looker
- zlepšovanie kvality údajov používaním a zdokonaľovaním interných nástrojov na automatické zisťovanie problémov
- práca na zlepšovaní požiadaviek SLO

Požiadavky
- 5 a viac rokov skúseností na podobnej pozícii
- predošlá skúsenosť s Postgres, MySQL, QB/redshift, elastic
- SQL
- výborná znalosť Python
- precíznosť v kvalite kódu, automatizovanom testovaní
- Google Cloud, AWS
- VŠ vzdělanie v odbore IT alebo podobnom

Výhody
- AWS
- Azure

Benefity
- Multisport karta
- VIP lekárska starostlivosť
- bonusy na oslavu výročia spoločnosti
- flexibilný pracovný čas, možnosť HO

Ähnliche Positionen