Python Developer (26154)

Bratislava, Praha, Brno, Kosice, Usti Nad Labem
12/2021 (12m)
Vertrag über CP
100%
4 800 EUR
Diese Position ist derzeit nicht verfügbar

Máte minimálně 6 let zkušeností s vývojem a velmi dobrou znalost Pythonu? Mám tu zajímavý projekt pro seniorního Python vývojáře na kontrakt přes CoolPeople. Budete prozkoumávat požadavky a specifikace návrhu, vyvíjet nové aplikace a funkce či podporovat a spolupracovat s testery. Vaší velkou výhodou bude znalost C#, HTTP a Web services.

Náplň práce

- přezkoumání požadavků a specifikace návrhu
- provádění "ověření konceptu" pro nový vývoj
- vývoj nových aplikací a funkcí
- podpora a spolupráce s testery
- vyhledávání a oprava chyb

Požadavky
- 6 let zkušeností s vývojem
- znalost OOP
- Python 2.7
- ochota učit se novým technologiím
- znalost Agilní softwarové metodiky – SCRUM
- znalost návrhových vzorů
- anglický jazyk min. B2
- Git, MySQL

Výhody
- C#
- HTTP
- Web services
- OPC Client/Server

Ähnliche Positionen