Java Developer (26611)

1 offene Position links!
Praha
2/2022 (12m)
Vertrag über CP
60%
130 000 CZK
Diese Position ist derzeit nicht verfügbar

Máte zkušenosti s vývojem v jazyce Java? Momentálně obsazuji pozici Java Developer na kontrakt přes CoolPeople pro světovou společnost působící v oblasti bankovnictví. Budete se podílet na technické analýze, návrhu a vývoji on-line obchodních aplikací pro koncové zákazníky nebo partnery společnosti. Stanete se součástí všestranného a různorodého týmu, jehož úkolem je vyvíjet hlavní digitální řešení na míru. Na této pozici se neobejdete bez komunikativní angličtiny a znalosti webových služeb REST a SOAP.

Náplň práce
- účast na technické analýze a návrhu
- odpovědnost za vývoj
- refaktorizace a revize kódu s cílem zajistit správnou implementaci funkčních požadavků
- vývoj potřebné dokumentace, jako jsou standardy a postupy kódování a testování
- zajištění kvality, bezpečnosti a shody s požadavky

Požadavky
- zkušenosti s vývojem podnikových aplikací
- podniková integrace a architektura orientovaná na služby
- Java 8, Spring, Hibernate
- webové služby - REST, SOAP
- Apache, Tomcat
- MS SQL
- pracovní postupy Git
- Maven, Gradle
- Docker
- AJ min. B2

Benefity
- zázemí stabilní společnosti `
- možnost HO
- profesní růst

Ähnliche Positionen