Network Application Specialist (26155)

Praha
12/2021 (9m+)
Vertrag über CP
40%
80 000 CZK
Diese Position ist derzeit nicht verfügbar

Rozumíte aplikačnímu celku, disponujete logickým myšlením a základními diagnostickými schopnostmi? Mám tu zajímavou nabídku pro šikovné Network Application Specialisty u významného tuzemského TelCo klienta. Budete mít na starosti bezchybný provoz aplikací podporujících síťové služby a nahlédnete i do solution architektury. Pozice je možná na spolupráci formou CoolPeople kontraktu i HPP. Míra zkušeností u této pozice nerozhoduje, šanci přiučit se něčemu novému dostane i šikovný absolvent.

Náplň práce
- instalace, konfigurace, provoz aplikací
- řešení incidentů
- realizace rutinních administrátorských aktivit
- podílení se na návrhu solution architektury
- spolupráce s týmem pro povoz hardwaru, OS

Požadavky
- OS Linux
- IP technologie, protokoly
- SQL DB
- chuť učit se novým věcem
- AJ min. B2 (technická)

Benefity
- nejmodernější technologie a trendy
- zajímavá práce v dynamickém prostředí
- motivující finanční ohodnocení
- služební telefon, internet
- cafeterie

Ähnliche Positionen