IT Architect (26087)

Praha
11/2021 (3m+)
Vertrag über CP
90%
130 000 CZK
Diese Position ist derzeit nicht verfügbar

Jste zkušený IT Architect s komunikativní angličtinou? Mám pro vás zajímavý projekt, kde budete spolupracovat s vedoucími inženýry v Dánsku a podporovat místní tým při plnění cílů. Jedná se o klienta s dlouholetou tradicí a hodnotou na trhu. Cílem jeho výrobků je dlouhodobě podporovat představivost, učení, kreativitu a myšlení.

Náplň práce
- údržba a zdokonalování stávající nástrojů
- vývoj nových aplikací a nástrojů
- spolupráce s business, Product Ownery na požadavcích v celém lifecycle aplikace
- analýza požadavků uživatele a jejich transformace do technických řešení

Požadavky
- seniorní developer/architect
- zkušenosti s backend vývojem
- VŠ vzdělání technického směru se zkušenostmi s vývojem softwaru
- zkušenosti s principy OOP a microservice architekturou se zaměřením na cloudové technologie

Výhody
- Azure / AWS Lambda
- WPF / MVVM
- UX
- JavaScript
- HTML, CSS
- Test-driven development
- agilní metodiky

Ähnliche Positionen