Solution Architect (26374)

Praha
12/2021 (12m)
Vertrag über CP
100%
130 000 CZK
Diese Position ist derzeit nicht verfügbar

Pro mezinárodní poradenskou společnost hledám Solution Architekta se znalostí .NET. Full remote projekt, ke kterému se připojíte na CoolPeople kontrakt, je zaměřený na digitalizaci a digitální řešení. Budete spolupracovat s techniky a vývojáři na realizaci inovativních řešení a zodpovídat za včasnou dodávku těchto řešení. Jako důležitý člen vedoucího týmu budete podporovat vývoj koncepce, plánovat design architektury a spolupracovat s Product Managerem.

Náplň práce
- řešení produktů, aplikací s web-based systémovou architekturou
- poskytování jednotné technické vize SW produktů
- řízení výkonnosti vývojářů
- stanovování priorit, koordinace práce
- návrh řešení s vhodnou datovou architekturou
- data modeling, data management, code review

Požadavky
- min. 7+ let zkušeností s vývojem SW
- min. 3 roky praxe s aplikační architekturou, solution architekturou
- cloud architektura
- event-driven a microservices architektura
- DevOps, Polyglot Persistence
- Java, .NET, Python, NodeJS
- Angular, React, D3
- NoSQL
- AJ min. C1

Výhody
- Chef, Puppet, Ansible, Terraform
- Kafka, RabbitMQ, Redis, GraphQL
-  Docker, Kubernetes

Ähnliche Positionen