Solution Architect (26665)

Praha
1/2022
Hauptbeschäftigungskunde
40%
120 000 CZK
Diese Position ist derzeit nicht verfügbar

Pro klienta působícího v oblasti bankovnictví hledám vhodného kandidáta na pozici Solution Architect na HPP. Hlavní náplní vaší práce bude například definice konzistentní architektury řešení pro dané požadavky a kontext ve všech vrstvách architektury (data, aplikace a technologie). Budete potřebovat alespoň 5 let zkušeností s vývojem SW, z toho minimálně 2 roky jako Solution Architect. Znalost Enterprise Architect a zkušenosti s agilním vývojem budou vaší velkou výhodou.

Náplň práce
- definice výstupů architektury řešení
- příprava vstupů
definice architektury řešení pro požadavky a kontext ve všech vrstvách architektury
- technická správa prodejců
- příprava vstupů a koordinace odhadu úsilí od dodavatelů
- technická podpora
- podílení se na celém procesu projektu
- komunikace napříč týmem

Požadavky
- min. 5 let zkušeností s vývojem SW
- min. 2 roky praxe jako Solution Architect
- Java
- komunikační a organizační dovednosti
- UML, architektonické vzory
- AJ min. C1

Výhody
- Enterprise Architect
- zkušenosti s agilním vývojem
- praxe v bankovnictví/finančních službách
- VŠ vzdělání
- Devops
- zkušenosti s návrhy infrastruktury

Benefity
- příspěvek na pojištění
- podpora vzdělávání
- příspěvek na stravování

Ähnliche Positionen