Solution Architect (26407)

Ostrava, Brno, Praha
1/2022 (3m+)
Vertrag über CP
100%
140 000 CZK
Diese Position ist derzeit nicht verfügbar

Pro severskou společnost jejímž cílem je dodávat sustainable produkty a tím přispívat k obnovitelné budoucnosti, hledám zkušeného Solution Architekta na projekt digitalizace. Vaším hlavním úkolem bude nalézat řešení, řídit průzkum a inovace v oblasti nových technologií. Budete působit jako důvěryhodný technický poradce pro různé digitalizační a pilotní projekty. Pokud máte výbornou angličtinu a zkušenosti s agilními procesy vývoje SW, pak neváhejte a připojte se k projektu, který bude mít pozitivní dopad pro společnost.

Náplň práce
- podporovat průzkum a inovace v oblasti nových technologií
- zajistit, aby navrhované architektury řešení byly v souladu s dohodnutými zásadami architektury IT, standardy a osvědčenými postupy
- podporovat Enterprise Architecture tým

Požadavky
- znalost veřejných cloudových platforem (Microsoft Azure)
- zkušenost s vývojem nativních cloudových aplikací
- zkušenosti s agilními procesy vývoje SW (Scrum)
- Azure DevOps
- AJ min. C1

Výhody
- Microsoft .NET stack
- finština nebo švédština

Benefity
- stabilní společnost
- zajímavý projekt
- full remote
- možnost profesního rozvoje

Ähnliche Positionen