Research Engineer (26326)

Praha
12/2021 (9m)
Vertrag über CP
100%
120 000 CZK
Diese Position ist derzeit nicht verfügbar

Máte VŠ vzdělání v oboru elektrotechniky nebo strojírenství? Ovládáte programovací jazyk C/C++, Matlab/Simulink a baví vás oblast automotive? Mám pro vás zajímavou nabídku práce na pozici Research Engineer. Budete se podílet na vývoji inovativního SW, řídit a monitorovat stav hnacího ústrojí těžkých užitkových vozidel a zodpovídat za projekty z technického hlediska. Pokud máte zkušenosti s automotive projekty a máte perfektní angličtinu, pak jste ideální kandidát na tuto pozici.

Náplň práce
- vývoj inovativního SW a nástrojů, algoritmů pro modelování
- řízení a monitorování stavu hnacího ústrojí těžkých užitkových vozidel (HD)
- vývoj a návrh matematických modelů vzduchové dráhy HD
- odpovědnost za projekty z technického hlediska.

Požadavky
- VŠ vzdělání v oboru řídicí techniky (elektrotechnika nebo strojírenství)
- znalost programovacího jazyku C
- znalost teorie optimálního řízení a odhadu, modelové prediktivní řízení (MPC)
- znalost konfigurací hnacích ústrojí těžkých užitkových vozidel a principů fungování
- praktické zkušenosti s vývojem a kalibrací modelů orientovaných na řízení
- znalost metod dynamického modelování a řešičů ODE
- zkušenosti s optimalizačními a pokročilými metodami řízení, jako je modelové prediktivní řízení
-  MATLAB / Simulink
- znalost vestavěných platforem pro automobilový průmysl (systémy pro rychlé prototypování, řídicí jednotky)
- AJ min. C1

Benefity
- flexibilní pracovní doba a možnost HO
- agilní prostředí s atmosférou startupu

Ähnliche Positionen