Sourcing Manager
heute

Lead .NET Developer

Pre popredného dodávateľa prémiových live casino systémov hľadám šikovného Backend Developer Leada na zaujímavý projekt. Budete viesť a koučovať projekotvý tím, implementovať a dohliadať na dodržiavanie agilných metodík a pomáhať pri testovaní. Podieľať sa budete i na troubleshootingu, code review a vývoji hier pre streamovanie.

Sourcing Manager
1t.

Java Developer

Baví vás práca v Scrum tíme a máte aspoň 3 roky skúseností s Java developmentom? Na kontrakt cez CoolPeople hľadám skúseného Java Developera, ktorý sa bude podieľať na vývoji aplikácie od A po Z. Budete hlavnou hviezdou pri vytváraní funkčných performance prototypov, monitoringu v Prometheus, Grafana, či Alertmanager a pri samotnom návrhu, implementácii a testovaní aplikácie. Tešiť sa budete z príjemnej atmosféry a zo spolupráce s tímom profesionálov.

Novinky
1t.

iOS 15 a vše, co potřebujete vědět, než si aktualizujete svůj iPhone

Nový software společnosti Apple je nyní ke stažení. Tuto novinku oznámila společnost na nejnovějším eventu společně s dalšími svými novými produkty. Nejnovější verze operačního systému byla nejdřív k dispozici vývojářům k testování, od 20. září si ji mohou bezplatně stáhnout všichni uživatelé.

Sourcing Manager
1t.

RPA Engineer

Máte velmi dobrou znalost oblasti vývoje RPA a Jira, Github či Git vám nejsou cizí? Momentálně obsazují pozici RPA Engineera na kontrakt přes CoolPeople. Budete se soustředit na implementaci a komplexní automatizaci pomoci nástrojů TOSCA, spolupracovat v týmu, testovat a tvořit technickou dokumentaci. Pokud máte dobré analytické a koncepční schopnosti, neváhejte se přihlásit na tuto pozici. 

Sourcing Manager
1t.

DevOps Engineer

Máte aspoň 5 rokov skúseností s DevOps a nie je vám cudzí Jenkins? V súčasnosti obsadzujem pozíciu DevOps inžiniera na TPP. Budete vyvíjať automatizáciu kontinuálnej integrácie a kontinuálneho dodávania pre cloudovú platformu a front-endové aplikácie, nasadzovať a konfigurovať prostredie platformy a riešiť problémy, ktoré sa na platforme vyskytnú.

Novinky
3t.

Jablíčkáři pozor, možnost detekčního zařízení ve vašem telefonu přestane být sci-fi

Apple plánoval zavést detekční zařízení, které by skenovalo iPhony amerických uživatelů a hledalo v nich materiály týkající se sexuálního zneužívání dětí. Své plány však musel odložit v návaznosti na rozsáhlou kritiku ze strany skupin na ochranu soukromí a dalších osob, které se obávají, že sledování přímo v zařízení představuje nebezpečný precedens.

Sourcing Manager
1t.

Tester

Baví vás testování a máte zároveň zkušenosti a schopnosti v této oblasti? Dokážete efektivně pracovat s testovacími scénáři? Pak tu mám projekt, který by vás mohl zaujmout. Na testování poslední generace interního CRM systému, BE služeb a FE aplikací hledám šikovného učenlivého Testera se znalostí angličtiny, a to především technické. Připojte se k významnému automotive klientovi na CoolPeople kontrakt a využijte možnosti realizovat se v tom, co vás nejvíc baví.

Sourcing Manager
1t.

C# Developer

Na zajímavý inovativní projekt hledám C# vývojáře se zkušeností s C#, .NET a schopností číst a rozumět C++. Budete se podílet na vývoji firemní platformy, která umožňuje efektivní zpracování velkého množství skriptů s využitím množství automatizací. Vaší náplní práce bude vývoj a údržba serverových služeb vyvíjených na .NET Core a AWS. Připojte se k projektu na kontrakt přes CoolPeople a pomozte klientovi s expanzí úspěšného produktu. Naučíte se zároveň spoustu nových věcí a vaše práce po boku profesionálů vás bude bavit.

Rozšířená realita není jen lov Pokémonů, ale i záchrana lidí při požáru

Navigaci v hořící budově by mohly do budoucna usnadnit speciální brýle zabudované v helmě hasiče, které by ho navigovaly nejen ke zdroji vody, ale také k lidem uvězněným za clonami kouře a zavřenými dveřmi. Podobně jako v akční hře by hasič viděl v prostoru zakreslené orientační body, únikové cesty nebo rozvodné skříně, a to i skrze stěny.

Sourcing Manager
1t.

C++ Developer

Máte dobré znalosti programování v jazyce C++Linux, Yocto vám není tak cizí? Momentálně obsazuji pozici C++ Developera na kontrakt přes CoolPeople. Budete vyvíjet nové funkce, pracovat s normami a procesy v automobilovém průmyslu, spolupracovat v rámci týmu a přispívat k moderní automobilové platformě. Vaší velkou výhodou bude znalost Android nebo QNX.

Mehr laden