DevOps Engineer (26177)

Praha
11/2021
Hauptbeschäftigungskunde
90%
130 000 CZK
Diese Position ist derzeit nicht verfügbar

Máte zkušenosti se správou systémů Windows, Linux, vývojem v Pythonu a umíte pracovat v Dockeru? Momentálně obsazuji pozici DevOps Engineera na HPP pro přední softwarovou společnost. Budete navrhovat aktualizace a programové změny, identifikovat chyby v softwaru a komunikovat s managementem ohledně průběhu celého projektu.

Náplň práce

- návrhy aktualizací a programových změn
- analýza návrhu určení potřebného kódování, programování a integračních aktivit na základě obecných cílů
- psaní a provádění kompletních plánů testování
- identifikace chyb a řešení problémů s kódem
- vedení projektového týmu inženýrů softwarových aplikací a interních i externích vývojových partnerů
- komunikace s managementem a partnery ohledně stavu návrhu softwarových aplikací a průběhu projektu

Požadavky
- znalost správy systémů Windows a Linux
- vRealize, Docker (ideální kandidát bude schopen pracovat s těmito programy na úrovni API)
- znalosti skriptování v jazycích Python/Perl/Shell/MS
- silné analytické dovednosti a schopnost řešit problémy
- výborné písemné a ústní komunikační dovednosti
- AJ min. C1

Benefity
- roční bonusy
- kurzy
- cafeterie
- stravenky

Ähnliche Positionen