DevOps Engineer (26503)

Praha
1/2022 (3m+)
Vertrag über CP
100%
140 000 CZK
Diese Position ist derzeit nicht verfügbar

Máte zkušenosti v oblasti DevOps, komunikační angličtinu a znalosti automatizace CI/CD pipelines a GNU/Linux? Momentálně obsazuji pozici DevOps Engineera na kontrakt přes CoolPeople. Budete mít na starosti budování, údržbu a řešení problémů v Linux, CI/CD pipeline a public/private clouds. Využijte své znalosti a zkušenosti v rychle rostoucí společnosti zabývající se síťovou infrastrukturou ještě dnes.

Náplň práce
- budování, údržba a řešení problémů v Linux, CI/CD pipeline a public/private clouds
- zavádění nových technologií a služeb
- vytváření nástrojů, automatizace a monitorování komponentů
- zabezpečení síťové infrastruktury a služeb
- spolupráce s vývojáři SW

Požadavky
- IT vzdělání
- zkušenost s vlastnictvím projektu
- GNU/Linux
- Git či jiné systémy pro správu sítí
- zkušenost s programováním/skriptováním - Python, Ruby, Go, C
- Systémy pro správu konfigurace Puppet, Salt, Chef, Ansible
- znalost síťových technologií VLAN/VXLAN, WireGuard, MPLS
- AJ min. B2

Výhody
- znalost NGINX
- zkušenost s infrastrukturou cloudu AWS, Azure, GCP
- virtualizační platformy VMware, Hyper-V, Openstack
- CI/CD

Ähnliche Positionen