Software Development Lead (25887)

Ostrava, Olomouc
11/2021
Hauptbeschäftigungskunde
20%
120 000 CZK
Diese Position ist derzeit nicht verfügbar

Máte minimálně 5 let zkušeností na pozici senior backend developer nebo architekt a máte praxi s vývojem v .NET? Mám tu skvělou nabídku pro Software Development Leada na HPP. Budete především koordinovat vývojový tým, komunikovat se stakeholdery ať už od klientů nebo v rámci společnosti, pracovat na webových a mobilních aplikacích a rozdělovat práce v týmu. Vaší výhodou bude znalost MS Dynamics/Navision, Sharepoint, MS DWH nebo MS AI.

Náplň práce

- spolupráce s členy týmu
- práce na webových a mobilních aplikacích
- koordinace vývojového týmu, komunikace se stakeholdery ať už od klientů nebo v rámci společnosti
- plánování kapacit nebo rozdělování práce
- podpora a pomoct s technickým řešením

Požadavky
- 5 let zkušeností na pozici senior backend developer nebo architekt
- praxe a znalost práce s Microsoft tech stackem
- zkušenosti s vývojem v .NETu
- znalost MS Azure a DevOps
- anglický jazyk min. B2

- znalost MS Dynamics/Navision, Sharepoint, MS DWH nebo MS AI

Benefity
- 5 týdnů dovolené a 5 sick days
- firemní vybavení
- jazykové kurzy
- stabilní společnost
- mezinárodní prostředí

Ähnliche Positionen