.NET Developer (26674)

Praha
2/2022 (12m)
Vertrag über CP
100%
110 000 CZK
Diese Position ist derzeit nicht verfügbar

Pro svého klienta aktuálně hledám šikovného .NET Developera na kontrakt přes CoolPeople, který bude mít na starosti vývoj nativní aplikace pro platformy Android a iOS vybudované v technologii Xamarin. Budete samostatně realizovat dílčí funkce a vyvíjet aplikaci v souladu s připraveným grafickým designem. Vaší velkou výhodou budou zkušenosti s App Center. Připojte se k projektu ještě dnes a rozvíjejte svůj talent.

Náplň práce
- vývoj nativní mobilní aplikace pro Android a iOS
- práce s technologií Xamarin
- vývoj aplikace v souladu s připraveným grafickým designem
- komunikace napříč týmem

Požadavky
- .NET (Visual Studio, TFS verzování, vícevláknový vývoj)
- Xamarin (MVVM, XAML, Xamarin.Essentials, Custom renderers, Dependency service)
- Android/iOS library binding
- SOAP (SoapUi, konzumace webových služeb)
- SQL (SQLite)
- AJ min. B2

- zkušenosti s App Center (Application Insights, Continuous delivery, Firebase)

Ähnliche Positionen