Full Stack Developer (26329)

Bratislava, Praha, Brno
1/2022 (12m+)
Vertrag über CP
100%
4 800 EUR
Diese Position ist derzeit nicht verfügbar

Na kontrakt cez CoolPeple hľadám šikovného Full Stack Developera, ktorý by sa rád podieľal na vývoji platformy pre riadenie a prevádzku nabíjacích staníc pre elektrické automobily. Dôležité je, aby ste mali predošlé skúsenosti s Angularom, Kotlinom, či AWS a tiež výborné komunikačné zručnosti v angličtine. Poďte spolu s nami kariérne rásť a podieľať sa na niečom užitočnom!

Náplň práce
- analýza požiadaviek zákazníka
- vývoj, testovanie a skúmanie základných funkcií microservice aplikácií
- detailné plánovanie úloh na základe požiadavky zákazníka
- vývoj softvéru pre nabíjacie stanice pre elektrické vozidlá
- vývoj unit/system integračných testov na základe akceptačných kritérií
- spolupráca s vývojármi a ďalšími členmi projektu z Európy a Ázie
- analýza chýb

Požiadavky
- Angular, Kotlin
- skúsenosti so Spring Boot
- znalosť AWS (Lambda, ELB, EC2, S3, API Gateway)
- znalosť Docker, DevOps princípov (Infrastructure as a Service, Continuous Integration/Delivery)
- skúsenosti s unit/integration testing
- Terraform, Kubernetes
- REST web services
- Jasmine, Karma, Selenium
- plynulá angličtina

Výhody

- znalosť nemčiny

Ähnliche Positionen