Java Developer (26664)

Praha
2/2022
Hauptbeschäftigungskunde
100%
120 000 CZK
Diese Position ist derzeit nicht verfügbar

Máte zkušenosti s programováním v Java 8+ včetně znalosti moderních trendů jazyka a znalost Spring Boot? Momentálně obsazuji pozici Java Developer na HPP pro přední společnost působící v oblasti e-commerce. Připojíte se k agilnímu týmu zkušených profesionálů, kde budete pracovat na klíčovém ERP projektu a vyvíjet  platformy pro ostatní vývojáře. Pokud vás tato nabídka zaujala a jste schopný aktivně hledat cesty, překonávat překážky a čelit výzvám, pak je tato pozice přímo pro vás.

Náplň práce
- práce v menším týmu zkušených profesionálů na klíčovém ERP projektu
- vývoj platformy pro ostatní vývojáře
- vývoj modulů
- komunikace napříč týmem

Požadavky
- velmi dobré zkušenosti s programováním v Java (Java 8+)
- znalost moderních trendů jazyka Java včetně standardních knihoven
- Spring Boot
- Apache Kafka
- schopnost aktivně hledat cesty, překonávat překážky a čelit výzvám
- schopnost aktivně spolupracovat v teamu s dalšími developery, analytiky a testery
- schopnost číst a psát technickou dokumentaci v AJ

Výhody
- Groovy
- Typescript
- C#

Benefity
- zázemí stabilní společnosti
- full remote

Ähnliche Positionen