QA Engineer (26158)

Praha
11/2021
Kundenvertrag
80%
90 000 CZK
Diese Position ist derzeit nicht verfügbar

Do úspěšného FinTech startupu hledám šikovného QA specialistu, který pomůže s vývojem automatizovaných REST API testů a test analýz. Převezmete zodpovědnost za kvalitu interní aplikace na správu osobních financí a budete se podílet na vývoji dalších projektů v oblasti bankovnictví. Rozumíte QA procesům, umíte programovat v Pythonu a máte dobré analytické schopnosti? Neváhejte se mi ozvat.

Náplň práce
- vývoj automatizovaných REST API testů a test analýz
- zajišťování kvality produktu společnosti
- provádění systémových testů

Požadavky
- praxe s programováním v Python
- Selenium (alespoň základní znalost frameworku)
- znalost rozhraní REST, SOAP API
- JSON, HTTP
- znalost SQL, Git
- praktické zkušenosti s testováním (unit testy, systémové testy apod.)
- dobré analytické schopnosti
- AJ min. B1

Výhody
- JIRA, GitLab
- zkušenost s procesem code review
- zkušenost s nástroji pro evidenci a exekuci testů
- znalost základních UNIX příkazů

Benefity
- přátelská, neformální atmosféra
- neomezená káva, ovoce a občerstvení na pracovišti
- společné teambuildingy a sportovní aktivity
- nové příležitosti a výzvy

Ähnliche Positionen