Java Developer (16342)

Brno
8/2020
HPP Klient
80 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná
Hledám dva Java developery z Brna, kteří mají chuť pracovat v nových technologiích a rádi by se stali spoluautory nového projektu Evropského centra inovací, který spolupracuje s univerzitami a sídlí v Brně. Tato firma (jejíž název Vám ráda prozradím po telefonu) řeší celý projekt sama a to od výzkumu přes vývoj až po návrh a testování jimi vyvinutého softwaru.

Parametry:
Lokace: Brno
Forma spolupráce: HPP
Datum nástupu: záleží na dohodě

Popis pozice:
- vývoj webových aplikací v Javě (máme uplatnění pro frontend i backend, ideálně full-stack)
- možnost ucházet se i o pozici Team leadera
- podílení se na zcela novém produktu této firmy
- práce s nejmodernějšími technologiemi, jejich testování a převedení do praxe

Požadavky:
- minimálně 2 letá zkušenost z praxe s Javou a s agilním vývojem
- ideálně znalost aplikačních serverů (např. Tomcat nebo WebLogic) a portálu (Liferay)
- výhodou zkušenost s vizualizací, cloudovými technologiemi
- komunikativní angličtina B2 a vyšší

Extra:
- možnost částečného home-officu
- flexibilní pracovní doba
- práce s inovativními technologiemi
- 5 týdnů dovolené
- stravenky a další