Specialista aplikační podpory (17148)

Praha
5/2020 (1m)
Kontrakt přes CP
60 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná
Hledáme Aplikačního Specialistu na dlouhodobý kontrakt pro klienta z oblasti financí. Možnost spolupráce jak na hlavní pracovní poměr, tak i na IČO.

Parametry:
- IČO/HPP, fulltime, po zaučení možnost homeoffice 1-2 dny v týdnu
- místo výkonu Praha - Malešice (možnost parkování)
- start: ASAP/dohodou

Popis pozice:
- Zajištění aplikační podpory uživatelům
- Simulace hlášených chyb na testovacích prostředích a investigace možných příčin
- Kontrola aplikačních logů a stavu dat v databázích
- Spolupráce s dodavateli aplikací na řešení problémů
- Instalace aktualizací
- Správa aplikačních přístupů

Požadavky:
- SŠ/VŠ vzdělání
- Obecnou znalost IT technologií
- Základy SQL
- Zkušenosti s aplikačními a webovými servery (výhodou)
- Znalost angličtiny na úrovni čtení technické dokumentace
- Pro-klientský přístup k uživatelům
- Spolehlivost, pečlivost a samostatnost
- Chuť učit se nové věci