Java SE Developer (17992)

Měsíčně: 120 000 CZK
Místo: Brno
Začátek: 11/2019, Délka: HPP
Home office: neuvedeno
Líbilo by se vám pracovat na vývoji market making platformy pro jednu z největších evropských bank.
Menší společnost s kořeny v ČR a v Německu, která vyvíjí software pro investiční bankovnictví hledá Java SE developera

Parametry:
- Lokalita: Brno
- Forma spolupráce: HPP i IČO možné

O projektu: (co budete dělat)
- podílet se na systémovém vývoji rozsáhlých real-time business aplikací v JAVA SE
- využít své kreativity na návrhy architektury a implementačních řešení
- mít pod palcem aplikační logiku a základní testování, podílet se na DevOps
- účastnit se setkání se zákazníky a naživo vidět, jaké jsou jejich požadavky a zpětná vazba
- okusit kosmopolitní atmosféru mezinárodního týmu

Co musíte umět?
- dobrá znalost JAVA SE (concurrent programming, data structures, API design)
- měl by si rozumět s Unixem a Linuxem
- rovněž se mu neztratí znalost C++ a orientace v networkingu
- výhodou bude znalost In Memory Data Grid technologií (př. Apache Ignite, GigaSpaces), NoSQL databází (př. MongoDB), market data platforem (př. Reuters, Bloomberg)
- zkušenost s komplexními distribuovanými systémy je rovněž plusem, který mu usnadní práci
- angličtina – jsme mezinárodní tým a bylo by fajn mít ji alespoň na komunikativní úrovni, aby se důležité informace v týmu neztratily v překladu.
- VŠ vzdělání v oblasti IT

Výměnou za to společnost nabízí tyto možnosti / benefity
- nadstandardní odměna - až 120 tis. Kč
- motivující prostředí plné nadšených profesionálů
- flexibilní pracovní doba a možnost homeoffice
- 5 týdnů dovolené pro cestovatelské zážitky či poklidný relax v domácím prostředí
- velkorysý příspěvek na penzijní/životní pojištění
- občerstvení na pracovišti
- obědy v kantýně 100 metrů od kanceláře

Mám zájem, kontaktujte mě

Máte dotaz?

Nela Mačáková

nela.macakova@coolpeople.cz

+420 737 180 015